Skip links

Montaj & Devreye Alım

Tüm montaj, proje uygulamaları ve sistem devreye alma süreçlerinde kaynak yeterlilik belgelerine sahip montaj-kaynak ekibimiz ve konusunda uzman makine mühendislerimiz birlikte çalışmaktadır.

Uzmanlık Alanlarımız

Paslanmaz hijyenik gıda hatları montajı.

Endüstriyel (buhar, kondens, hava, su vb) hatların montajı.

Gıda makine ve techizatları montajı.

Buhar, kondens, buzlu su hatları izolasyonu.

Paslanmaz kablo kanalı montajı.

Fabrika iklimlendirme üniteleri montajı.

Hijyenik Argon Kaynağı

*Doğru yapılmayan kaynak proses hatlarında kontaminasyon yaratarak ürünün bozulmasına veya raf ömrünün kısalmasına sebep olur.
*Kaynak yaptığımız her nokta üzerinde oksijen miktarını ölçerek, argon gazının yeterli şekilde uygulandığından emin olduktan sonra kaynak işlemine başlıyoruz.

Orbital Boru Kesme

*Kusursuz kaynak yapabilmek için kusursuz montaj yapmak gereklidir. Bu sebepten gıda hatlarında montajını yaptığımız her boruyu orbital boru kesme makinesi ile keserek tüm kaynak ağızlarının kusursuz temas ettiğinden emin oluyoruz.

Proje Uygulama

*Her ne kadar yapılan kaynak kusursuz olsada borulama dizaynı yanlış olan hatlar üzerinde kör noktalar kalabilmektedir. Bu sorunun önüne geçmek için uygulama yapmadan önce 2D projeden 3D projeye geçerek fabrikayı dizayn ediyoruz ve tüm kör noktaların tespitini yaptıktan sonra uygulama yapıyoruz.

  Adınız

  Email

  (Opsiyonel)

  Konu

  Mesajınız

  Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.