Skip links

Hakkımızda

ATC Process sıvı gıda endüstrisine hizmet veren mühendislik ve danışmanlık firmasıdır.Ankara merkezli firmamızda gıda sanayisinde tecrübeli mühendis ve imalat ekibi ile anahtar teslim gıda fabrikaları, otomasyon & verimlilik çözümleri, sistem projelendirmesi ve danışmanlık hizmeti vermektedir.Müşterilerimiz ile olan güven ilişkisi bizim için en önemli husustur. Temel amacımız işin sürekliliğini ve verimliliğini geniş mühendis kadromuzun oluşturduğu satış sonrası hizmetler birimi ile sağlamaktadır.

Güven, Disiplin ve Kaliteli Hizmet

Başta süt ve süt ürünleri olmak üzere dondurma, bal, reçel ve çikolata gibi sıvı gıda ürünleri üreten tesisler kurmaktayız. Kendi imalatımız olan yüksek teknoloji CIP ve Pastörizasyon sistemleri ile birlikte, gıda sanayisi için minimum maliyet maksimum performans optimizasyonu yapıp uygun ürün tedariği sağlamak adına mühendislik hizmetleri vermekteyiz.

Tecrübeli mühendis
ve imalat ekibi

ATC Process, gıda sanayisinde tecrübeli mühendis ve imalat ekibi ile anahtar teslim gıda fabrikaları, otomasyon & verimlilik çözümleri, sistem projelendirmesi ve danışmanlık hizmeti veren bir şirkettir.

Kaliteli ve yenilikçi
çözümler

Müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi çözümler sunarak, gıda endüstrisinde öncü bir firma olarak sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Sürekli gelişen
ve yenilikçi

Sürekli gelişen ve yenilikçi teknolojileri takip ederek, gıda sanayisinde lider bir firma olmaktır. Kendimizi ve müşterilerimizi her zaman bir adım önde tutarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, hızla değişen dünya koşullarında müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.